A101 Aktüel Ürünler Hangi Gün Nerede Yayımlanıyor

A101 Aktüel Ürünler Hangi Gün Nerede Yayımlanıyor

A101 Marketler kurulduğu 28 mart 2008’den beri hızlıca yayılmaya devam ediyor ve şuan Türkiye’nin En çok mağazası olan marketleri içinde. Yaklaşık 10 Bin mağazası bulunan A101 marketler şüphesiz bu kadar çok tutulmasının nedenlerinden biri uygun fiyatlı olması, ulaşılabilirliği kolay olması ve A101 Aktüel kataloglarına önem veriyor olmasından kaynaklanır.

Öyle ki Hırdavat kategorisinden tutun da oyuncak kategorine kadar birbirinden farklı binlerce ürünü A101 Aktüel kataloglarında sunan bu firma Tüm Türkiye tarafından bilinen ve takip edilen bir marka haline gelmiştir. Bir çok kişi bu markanın yayımlamış olduğu katalogları takip ediyor. Yayınladıktan sonra almaya karar verdiği ürünleri alabilmek için belki de erkenden kalkıp mağazaların yolunu tuttuğu da oluyor. Bazen annesine hediye edeceği orkide çiçeğini kataloglardan görüp alan müşteriler bazen de çocuğunu sevindireceği akülü arabayı alıyor. Hal böyle olunca Aktüel ürün kataloglarını takip etmek gününü bilmek bir çok kişi için önem arz edebiliyor.

Kataloglar üzerinde ürünlerin görselleri olduğu ve fiyatları da olduğu için internet üzerinde veya bir çok noktada ürünleri takip ederek piyasa araştırması yapıldıktan sonra almaya karar verebiliyorlar. Peki A101 Aktüel katalogları ne zaman? Hangi yayımlanıyor?

A101 Katalogları Hangi gün yayımlanıyor?

Geleneksel hale gelmiş A101 katalogları haftanın son günlerine doğru Perşembe günleri standart olarak yayımlanmaktadır. Yıllardır bu alışkanlık çerçevesinde hizmet veren A101 Marketleri sadece pandemi dolayısı ile marketlerin hafta sonu gıda ve zaruri ürünlerin satışı dışına ki ürünleri devlet tarafından yasaklanması sebebi ile günlerinde değişiklik gösterebilmektedir.

Bunun dışında A101 market aksi belirtilmediği sürece Aktüel ürünler kataloğundaki ürünleri her hafta Perşembe günü yayımlamaktadır. Katalogdaki ürünleri gösteren görselleri ise bazen 10 gün önceden bazen ise birkaç gün önceden piyasaya sunmaktadır. Bu sebeple katalogların yayımlanacağı gün sabit bir gün olmamakla beraber https://kampanyakolik.com/aktuel-urunler/a101/ sitesini takip ederek her hafta yayımlanan katalogları güncel olarak bulabilirsiniz. En şeffaf ve hızlı bir şekilde katalogları kampanyakolik sitesinden bulmam mümkündür.

Genel Kültür