Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

Beşiktaş Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor!

Beşiktaş, Avusturya kampında yeni sezon hazırlıklarına devam etmek için bu sabah Bad Haring’de antrenman yaptı.

Antrenör Valerien Ismael’in yönetimindeki antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıdır. Dün oynayan oyuncular günü bitirmek için lobide yenileme çalışması yapıyorlardı. Diğer oyuncular ısınma koşuları, duruş koşuları ve esnemelerle başlar. Eğitim taktik planlama, hücum ve beden eğitimi ile sona erer. Beşiktaş futbol sportif direktörü Ceyhun Kazancı’nın izlediği kapalı antrenman antrenmanı yaklaşık bir saat sürdü. Siyah beyazlılar yarın 11.30 ve 17.30’da yapılacak antrenmanlarla Avusturya kamp çalışmalarına devam edecek. Bahis siteleri

Muleka’dan İtiraf Geldi!

Beşiktaş’ın yeni transfer oyuncusu Jackson Muleka, Siyah Beyaz’ın Afrika’ya gitmesini istediğini ancak sonradan öğreneceğini açıkladı. Beşiktaş’ın yeni transfer oyuncusu Jackson Muleka, Avusturya kampında açıklamalarda bulundu. A Spor ile görüşen Muleka, Kasımpaşa’daki başarısından dolayı kendisine teşekkür ederek, “Kasımpaşa’daki herkes ilk günden itibaren bana güvenini hissettirdi. Çok büyük bir fark yarattığını düşünüyorum. Tabii ben de bir inanç insanıyım ve en önemlisi bu Allah’ın bir lütfu. Onun yardımı ve desteğiyle başarıya ulaşabiliyorum” açıklamasında bulundu.

Muleka memleketi Kongo’daki geçmişiyle ilgili; “Kongo, Kinshasa’da doğdum, toplam 9 kardeşiz, ortancayım. 4 erkek ve 4 kız kardeşim var. Afrika’daki her çocuk gibi, Sokaklarda futbol oynamaya başladım. Daha sonra bir gençlik kulübünde devam ettim. Kongo’nun en büyük kulüplerinden biri. “Çok iyi üç sezon geçirdiğim Türk kulübü Mazambe’ye transfer oldum. Oradaki başarımdan dolayı Avrupa takımlarının dikkatini çektim ve Standard Liege’e geldim. ‘ sözlerini söyledi.

Spor