En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

En İyi Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

En iyi saç kurutma makineleri doğal olarak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Ancak sıradan kullanıcıların saç kurutma makinesi fiyatları ve profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında deneyimleri kısıtlıdır.
Bu makalede size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi tercihinde rehber olacak bilgiler vermeye başlamadan önce vakti sınırlı olanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi önerileri yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almak isteyen, saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makinesi Modelleri

  • TURBOBELLA ion9000 profesyonel saç kurutma makinesi (299TL)

    Turbobella 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesidir. Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak da oldukça ekonomik olması nedeniyle listemizin birinci sırasında bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile geleneksel saç kurutma makinelere büyük bir fark atıyor. Şık tasarımıyla da dikkat çeken Dyson profesyonel fön makinesinin tek olumsuz yanı Dolar kurundan etkilenen fiyatıdır.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında yerini korumaya devam ediyor. Uzun yıllar boyunca profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux  hala bir çok kuaförün ilk tercihi olmaya devam ediyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri Nereden Alınır?

Öncelikle fritöz, ütü gibi basit ev aletleri üreten firmaların profesyonel saç kurutma makinesi üretmediklerini bilmenizde fayda var. İstisnai durumlar olsa da bu firmalar genellikle basit saç kurutma makineleri üretmektedirler. Profesyonel saç kurutma makinesini ise sadece kuaförler için ürün satan toptancılardan temin edebilirsiniz.

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken sizlere bir derecede rehberlik yapabilir. Örneğin piyasada 250 TL’nin altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak neredeyse imkansızdır. Bu fiyatın altında kalan marka ve modeller ise direkt basit saç kurutma makinesi olarak üretilmektedir. Eğer ince telli ve kısa boylu saçlara sahipseniz çok daha uygun fiyatlardan satılan basit fön makinelerini tercih edebilirsiniz. Kalın telli ve daha uzun boylu saça sahip kullanıcılarımız ise işlerini kolaylaştırmak adına profesyonel olan fön makinelerine yönelebilirler.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Bu sorunun cevabını en kısa şekilde Turbobella, Parlux, Dyson, Ceriotti, Elchim olarak verebiliriz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt’tır?

Kuaförler piyasadaki en güçlü motora sahip fön makinelerini kullanırlar. Turbobella 2700 watt gücüyle bu listenin başında yer almaktadır.
Birçok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 watt gibi değerle kullanıcıları yanıltarak pazarlamak stratejisi izleme üzerine yazılmıştır. Bu ürünlerin model numaralarını sanki watt gücü gibi gösterilerek tüketicilerin gözleri boyanmaya çalışılır.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırken kuaför saç kurutma makineleri saatlerce yüksek ısıda çalışacak şekilde üretilmişlerdir.

Saç kurutma makinesi alırken çevrenizdeki kullanıcıların yorumlarının dışına çıkarak hazırladığımız listedeki ürünlere bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Çünkü muhtemelen çevrenizdekiler kısıtlı markaları denemiş ve ona göre bir öneride bulunmuş olacaktır. Bizler ise bu yazımızda daha önce duymadığınız markalara da yer vererek size sunduğumuz seçenekleri arttırmak istedik.

Moda ve Yaşam