Fiat Egea Cross fiyat listesi Yerli üretim etiketiyle karşımıza çıkan Fiat Egea ailesi bu kez Cross versiyonuyla karşımızda. Ortalama…

Fiat Egea Cross fiyat listesi Yerli üretim etiketiyle karşımıza çıkan Fiat Egea ailesi bu kez Cross versiyonuyla karşımızda. Ortalama…

Model yeni farları ile dikkat çekiyor. Nihayet LED farlara kavuşan Egea ailesi, Urban donanım seviyesi ve üstündeki araçlarla LED farlarını gösterecek. Dış tasarımdaki tazeleme biraz zayıf kalsa da tamponlar, farlar ve jantlarla ufak ama göze çarpan değişikliklere başvuruyor.

İç tasarımda ise köklü değişikliklere başvuran Fiat, ince detay düzenlemesi ve teknolojik geliştirmelerle karşımıza çıkıyor. Dekorasyonda krom çıtalar ve biraz daha fazla metal kullanan marka, kalite algısını geliştiriyor. Malzeme kalitesinde ise marka algısını değiştiren bir yenilik bulunmuyor.

Teknolojik gelişmelerde ise 10 inçlik bir mutimedya ekranı ve 7 inçlik gösterge tablosuna sahip (Lounge donanım seviyesinde standart, Urban donanım seviyesinde Plus Paket içinde isteğe bağlı). Android işletim sistemi tabanlı U-Connect 5 arayüzüyle erkanı ikiye bölmek ve iki işi aynı anda takip etmek mümkün. Mdeol bu anlamda orta sınıf bir araç için oldukça donanımlı.

Fiyatları konusunda da mütevazi davranan Fiat Egea Cross 161 bin 900 TL’den başlayan ve donanım seviyesine bağlı olarak 278 bin 900 TL’ye kadar çıkıyor. Ancak şu anki kampanyalar doğrultusunda ise 156 bin TL ile 232 bin TL arasında değişiyor. Aracın detaylı donanımlarına, kampanyalarına ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Egea Cross Şubat 2021 fiyat listesi

Fiat Egea Cross Fiyat Listesi

Fiat Egea Cross fiyatları, 156 bin TL’den başlıyor. Tam donanımlı modeli ise 232 bin TL’ye satılıyor.