Huawei FreeBuds 4i Türkiye’de! İşte özellikleri ve fiyatı Huawei bugün yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 4i cihazını Türkiye’ye getirdi. Online olarak düzenlenen…

Huawei FreeBuds 4i Türkiye’de! İşte özellikleri ve fiyatı Huawei bugün yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 4i cihazını Türkiye’ye getirdi. Online olarak düzenlenen…

Geçen yıl piyasaya çıkan Huawei FreeBuds 3i’nin devamı niteliğindeki yeni nesil kablosuz kulaklık modeli daha farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıktı. İlk bakışta adeta bir yumurtayı andıran cihaz kavisli ergonomik formu ile dikkat çekti.

Her kulak için optimize birer konfor sağlayan hava geçirmez özelliğe sahip Huawei FreeBuds 4i özelleştirilebilir yapısıyla öne çıktı. Size en uygun kulak ucunu seçebilmeniz için üç farklı silikon uç boyutu sunan cihaz, süper hafif tasarımıyla baskıyı önemli ölçüde azalttı. Her biri yaklaşık 5,5 gram ağırlığında olan kulaklıklar Seramik Beyaz, Karbon Siyahı ve Kırmızı Parlak renk opsiyonlarıyla hazırlandı.

FreeBuds 4i üç renk seçeneğiyle piyasaya çıktı.

Huawei FreeBuds 4i özellikleri

Önceki nesil kulaklıklarda olduğu gibi FreeBuds 4i de yine ANC (Aktif Gürültü Önleme) özelliği ile geldi. Hangi ortamda olursanız olun ses deneyimini %99 oranında optimize eden sistem; yürürken, koşarken ve hatta bisiklet sürerken dahi önemli ölçüde rüzgar sesini azaltma yeteneğine sahip. Buna paralel bir şekilde cihazda bir de Farkındalık Modu yer alıyor. Bu modun özelliğiyse kulaklıklarınızı çıkarmadan çevredeki insanlarla sohbet etmenize yardımcı olmaktır.

Çift mikrofon desteğiyle ses ve ortam dengesini sağlayan cihaz gelişmiş gürültü engelleme özelliği taşıyor. Kulaklık uçlarına dokunma hareketi ile kontrol sağlayabileceğiniz Freebuds 4i 55MAh pil kapasitesiyle destekleniyor. ANC kapalıyken 10 saate kadar hizmet veren cihazda 7,5 saate yakın kesintisiz müzik dinlenebileceği vurgulanıyor. Sesli aramalardaysa bu değerin 5,5 ila 6,5 saat arasında değişebileceği söyleniyor. Tüm bunlara ek olarak 4 saatlik bir kullanım için yalnızca 10 dakika şarj etmek mümkün kılınıyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz

Huawei Freebuds 4i’nin en dikkat çekici yanlarından biriyse hem Android hem de iOS desteği sunması. 10mm sürücüsüyle zengin bir akustik deneyim sunan kablosuz kulaklık, özelleştirilmiş hoparlör sistemiyle geliştirildi. Oyun oynarken de işlevlerini göstermeye devam edecek kulaklık 190ms düşük gecikme süresi vadediyor. Tak-Çalışır özelliği ile tek dokunuşla eşleştirilebilen cihaz pratik bir kullanım anlayışını benimsiyor.

FreeBuds 4i zengin özellikleri ile tanıtıldı.

Huawei FreeBuds 4i fiyatı

Bugün itibariyle satışa çıkan Huawei FreeBuds 4i’nin satış fiyatı 749 TL olarak açıklanmış durumda.

Kaynak: okuyuculari.com

Teknoloji