Saplı Poşetler Hangi Ebatlardadır

Saplı Poşetler Hangi Ebatlardadır

Saplı poşetlerin zarif görünümü, tasarımıyla çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilir. Üretim sırasında dibe veya yanlara üflenebilen saplı poşetler, özellikle kutu ve paketlerin yaygın olarak kullanıldığı restoran ve pastanelerde popülerdir. Ayrıca bu poşet türü, estetik ve yenilikçi tasarım seçenekleriyle tekstil perakende sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Saplı poşetlerin ebatları 20 x 30, 30 x 40, 40 x 50 ve 50 x 60 şeklinde olabilmektedir. Bu açıdan ihtiyacınıza uygun olan bir baskılı poşet bulmanız, ebat çeşitliliği nedeniyle kolaydır.

Günümüzde insanlar tüm ihtiyaçlarını mağazadan alabilmektedir. Bu durumlarda kullandığınız ulaşım araçları çok önemlidir. Paket ürünler, saplı bir poşet ile eve kolayca götürülebilir. Saplı bir poşet taşımak, işinizi pek çok açıdan kolaylaştırır. Ayrıca bu poşetler bir kez satın alındıktan sonra dilediğiniz kadar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu çantaların fiyatları ebat ve kumaş olarak farklılık gösterebilir. Ancak saplı ve dayanıklı bir poşeti uygun fiyata satın almak, her alışverişinizde yeni bir poşet satın almaktan çok daha karlıdır. Bu nedenle insanlar tasarruf etmek ve ürünleri daha kolay taşımak için bu tip çantaları satın alırlar. Bu açıdan insan konforuna ve sağlığına büyük önem veren üreticiler, pek çok ebatta saplı poşet ürettiler. Bu poşetler ile insanlar eşyalarını çok daha kolay bir şekilde taşıyabilirler. Bu açıdan en önemli faktör ise bu poşetlerin dayanıklı bir malzemeden üretilmesidir.

Baskılı Yumuşak Saplı Poşet

Mağaza poşeti ürünleri arasında en çok ilgi gören ve imalatı yapılan ürünlerin başında yumuşak saplı mağaza poşetleri gelmektedir. Bu poşetler görsel yönden en etkili poşet çeşitleri arasındadır. Tasarımınında iyi yapılması halinde reklam için son derece etkiliyici bir hal alır. Fiyat olarak her ne kadar klasik poşetlere göre biraz fazla olsada sağlayacağı katkı diğerlerine göre oldukça fazladır. 

Baskılı Saplı Poşet İmalatı

Ülkemizde çok sayıda mağaza poşeti imalatı yapan poşet fabrikası vardır. Bazı fabrikalar sadece poşet imalatı yaparken bazı poşet üretim merkezleri ise baskılı olarak da imalat sağlamaktadır. Burda dikkat edilecek önemli nokta ise baskı kalitesidir. Yeni nesli baskı makinalarından çıkan poşetlerde renkler ve logo baskısı çok daha canlı ve göz alıcıdır. 

Genel Kültür